Haluk Levent Karamanlı Doktorun Çocuklarına yardıma koştu

Şarkıcı Haluk Levent, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden 56 yaşındaki Karaman Kazımkarabekirli Dr. Yavuz Kalaycı’nın çocuklarına burs vereceklerini duyurdu.

Haluk Levent Karamanlı Doktorun Çocuklarına yardıma koştu
21 Nisan 2020 - 14:44

İstanbul’da Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan Aile Hekimi Dr. Yavuz Kalaycı'nın, koronavirüse bağlı organ yetmezliğinden hayatını kaybettiği öğrenilmişti.

Anne ve babasını da 10 gün önce aynı sebepten kaybettiği öğrenilen Dr. Yavuz Kalaycı’nın, son isteği ise yürek burkmuştu.

"Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil mi?" diyerek hayata veda eden Kalaycı’nın mesajı, meslektaşları tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı.

HALUK LEVENT YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Kalaycı'nın mesajına ise şarkıcı ve Ahbap Derneği başkanı Haluk Levent, kayıtsız kalmadı.

Haluk Levent, Kalaycı’nın iki kızının eğitimi için, öğrenim hayatları boyunca burs yardımı yapacaklarını söyledi.

Levent, “Yavuz Kalaycı'nın eşi ve çocuklarıyla birlikteyim. Hepinizin adına başsağlığında bulundum. Eşi ‘Yavuz'un sınıf arkadaşları hep yanımızda sağ olsunlar’ dedi. Bizler de bu iki kızımızın öğrenim hayatları boyunca bursunu sağlayacağız. Ve artık bizim de kızlarımız onlar. Merak etmeyin.” dedi.ANNE VE BABASINIDA KAYBETMİŞTİ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Güngör Topbaş
    1 ay önce
    Kocaman yüreğe sahip Haluk Levent Rabbim sana çok sağlıklı ve uzun ömürler versin. Doktorun ailesine ve sevdiklerine de sabırlar diliyorum