Muharrem İnce Teklifini Geri Çekti

Muharrem İnce "Kılıçdaroğlu ile kameraların karşısına geçip kumpası beraber bozalım" sözünü geri çekti CHP'deki Beştepe krizi büyüyor. Gazeteci Rahmi Turan'ın Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğünü iddia ettiği CHP'li Muharrem İnce, "Kılıçdaroğlu ile kameraların karşısına geçip kumpası beraber bozalım" sözünü geri çekti.

Muharrem İnce Teklifini Geri Çekti
Editör: Kamu Haber
24 Kasım 2019 - 02:19

CHP'de yaşanan "Beştepe'ye giden CHP'li Muharrem İnce" tartışmalarıyla ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor.Gazeteci Merdan Yanardağ, Gazeteci Rahmi Turan'ın Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü iddia ettiği Muharrem İnce ile ilgili bir paylaşım daha yaptı.

Yanardağ, Muharrem İnce ile bir kez daha görüştüğünü belirterek, "Kılıçdaroğlu ile kameraların karşısına geçip kumpası beraber bozalım" sözünün geçerli olmadığını söylediğini iletti."TEKLİF ARTIK GEÇERLİ DEĞİL"
Merdan Yanardağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Muharrem İnce, görüşmemizden sonra attığım mesajla ilgili olarak biraz önce yine aradı. İnce, "Bu oyunu Kılıçdaroğlu ile kameraların karşısına geçip birlikte bozalım" sözünü, kumpasın henüz bu boyuta ulaşmadığı aşamada söylediğini, teklifin artık geçerli olmadığını belirtti."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum